Nabízené prostory

Informace o budově

Nemovitost tvoří pozemek parcelní číslo 653/1 (400 m2, zastavěná plocha a nádvoří) včetně na něm stojící stavby číslo popisné 366 v katastrálním území, obci a okrese Teplice. Nemovitost je evidována na listu vlastnictví pro katastrální územi Teplice.

Nemovitost se nachází ve městě Teplice v serozápadní části České republiky v Ústeckém kraji. Teplice mají přibližně 53 tisíc obyvatel, vzdálenost od Prahy je 90 km. Nemovitost se nachází v centru města na ulici U Císařských lázní nedaleko Mírového náměstí. Lokalita je výborně obsluhována autobusovou hromadnou dopravou. V okolí nemovitosti je řada maloobchodních prodejen, jedná se o lokalitu s rušnou pěší komunikací.

Stavba má jedno podzemní a čtyři nadzemní podlaží, postavena byla v roce 1930. V roce 1960 byla provedena v rámci dvou nadzemních podlaží přístavba směrem do dvora. Původně byla stavba postavena ajko jedna obchodní jednotka pro prodej obuvi. Dnes jsou jako obchodní plochy zachovány 1.np a 2.np, 3.np slouží ke kancelářským účelům a ve 4.np je pak bytová jednotka. Obchodní prostory jsou na frekventovaném místě. Bytová jednotka byla zrekonstruována v roce 2000, rekonstrukce zahrnovala výměnu zárubní, nové obklady a dlažby, nášlapné vrstvy podlah. Prostory 1.pp slouží jako skladové. Obchodní prostory jsou vybaveny vzduchotechnikou určenou pro cirkulaci a ohřev vzduchu, rovněž jsou zde klimatizační jednotky. Kancelářské prostory ve 3.np i bytová jednotka ve 4.np jsou dobře přístupné s reprezentatívním přístupem z ulice.

Mapa

O společnosti

Developerská společnost HERITAGE REAL ESTATES patří mezi developery s portfoliem rezidenčních i komerčních objektů. HERITAGE se v současné době věnuje rozvoji 7 lokalit v centrech českých a moravských měst.

O společnosti

Proč s námi

  • Atraktivní lokality v centrech měst
  • Férové podmínky
  • Zázemí mezinárodní společnosti