Nabízené prostory

Informace o budově

Nemovitost se nachází v Benešově ve Středočeském kraji. 
Benešov leží v Benešovské pahorkatině, 30 km jihovýchodně od Prahy, protéká jím Benešovský a Konopišstký potok.
Žije zde přibližně 17 tisíc obyvatel.
 
Nemovitost se nachází v centru města na Tyršově ulici, jedné z hlavních komunikací v rámci města.
Nemovitost se nachází na jednom z nejžádanějších pozemků na rohu ulic Tyršova a Vnoučkova a má dvojité průčelí, dobrý dopravní a pěší přístup i viditelnost.
Okolní komerční využití se skládá z místních obchodníků s potravinami, módou a domácími obchodníky s velmi malým počtem mezinárodních značek.
Dostupnost předmětné nemovitosti se jeví jako dobrá. Nemovitost z toho těží nejen centrální polohou a viditelností, ale také umístěním na jedné z hlavních křižovatek ve městě, což umožňuje přístup automobilů z řady různých tras, konkrétně 3 hlavních ulic; Tyršova ulice, Vnoučkova ulice a Poštovní ulice. V blízkosti nemovitosti se nachází placené parkování.
 
Nemovitost byla postavena v roce 1890, nachází se zde maoobchodní prostory, služby, skladyové prostory a dále pak bydlení, společné prostory a technické místnosti. V 1.PP stavby jsou nevyužité skaldové prostory a technické místnosti, v 1.NP jsou obchodní prostory společnosti BAŤA se zázemím, dále také maloobchodní prodejna novinového a tabákové zboží, ve 2.NP jsou obchodní prostory, dále služby v podobě kosmetického salonu, v 3.NP je byt a další nebytový prostor v tuto chvíli vhodný k pronájmu.

Mapa

O společnosti

Developerská společnost HERITAGE REAL ESTATES xxx patří mezi developery s portfoliem rezidenčních i komerčních objektů. HERITAGE se v současné době věnuje rozvoji 6 lokalit v centrech českých a moravských měst.

O společnosti

Proč s námi

  • Atraktivní lokality v centrech měst
  • Férové podmínky
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • ALOKA EUROPE www.alokaproperties.com