Nabízené prostory

Informace o budově

Nemovitost tvoří pozemek parcelní číslo 380 (2.601 m2, zastavěná plocha a nádvoří) včetně na něm stojící stavby číslo popisné 406 v katastráním území Olomouc-město, obci a okrese Olomouc. Nemovistost je evidována na listu vlastnictví 620 pro katastrání úřad Oomouc-město.

Nemovitost se nachází v krajském městě Olomouc, které se se 100 tisíci obyvateli je šesté největší město v ČR. Oomouc se nachází 80 km severně od Brna, druhého největšího města v České republice. Obě města jsou spojena dálnicí. Nemovitost se nachází v historickém centru města, na rohu Horního náměstí a Riegrovy ulice. Riegrova ulice je jednou z hlavních pěších zón v rámci centra Olomouce s řadou maloobchodních provozoven. Veřejná doprava je v místě, v blízkosti je plracené parkoviště. Zadní nádvoří se vlastním parkováním je přístupné z ulice Mlýnská, která je rovnoběžná s Riegrovou ulicí.

Lokalita Horního náměstí a k němu přilehlých ulic je v Olomouc jedna z nejprestižnějších a nejlukrativnějších. Obchodní prostory umístěné v prvním nadzemním podlaží s přístupem z ulice jsou žádané. Budova byla postavena v roce 1931, přístavba zadního traktu o půdorysně větší velikosti než původní stavba byla provedena v roce 1992. Přední (původní část) stavby má šest nadzemních podlaží a je podsklepená, zadní část má pět nadzemních podlaží. V 1.np jsou obchodní prostory včetně zázemí. V původní přední části jsou ve 2.np, 3.np a částečně 4.np kancelářské prostory, ve zbylé části 4.np, dále v 5.np a 6.np jsou byty. V zadní části (přistavba z roku 1992) jsou ve všech podlažích obchodní prostory včetně zázemí.

Mapa

O společnosti

Developerská společnost HERITAGE REAL ESTATES xxx patří mezi developery s portfoliem rezidenčních i komerčních objektů. HERITAGE se v současné době věnuje rozvoji 6 lokalit v centrech českých a moravských měst.

O společnosti

Proč s námi

  • Atraktivní lokality v centrech měst
  • Férové podmínky
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • ALOKA EUROPE www.alokaproperties.com