Nabízené prostory

Informace o budově

Nemovitost je s tvoří pozemkek parcelní číslo 67 (1522 m2, zastavěná plocha a nádvoří) a na něm stojící stavby číslo popisné 939 v katastráním území Nové Město, obci Praha, okrese Hlavní město Praha. Nemovitost je evidována na listu vlastnictví 551 pro katastrální úřad Nové Město.

Nemovitost se nachází v centrální části Hlavního města Prahy v městské části NOvé Město. Tato oblast patří k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací, Václavské náměstí a Staroměstské náměstí jsou umístěny v docházkové vzdálenosti. Nemovitost se nachází při Jindřišské ulici, která vede od Václavského náměstí. Václavské náměstí spolu s jeho okolím patří k místům největšího zájmu turistů. Pozice na jedné z hlavních ulic zabezpečuje výbornou viditelnost a dostate, procházejících pěších. Místo je výborně obsluhováno městskou hromadnou dopravou, v blízkosti stanice metra dvou tras, přímo před nemovitostí pak tramvajové zastávky.

Půdorys nemovitosti je členitý, jedná se o bývalý Harrachovský palác. Dispozice je tvořena čtyřmi křídly emující obvod parcely objektu. Střední dvorní křídlo pomyslně slučuje původní dvě parceely dvou starších domů. Současná dispozice je výsledkem stavebního vývoje od vrcholového středověku až do současnosti. Hlavní a zároveň reprezentatívní část je severní křídlo objektu. Tato část má 3 nadzemní podlaží a obytné podkroví. Střecha je mansardová s prejzovou krytinou, zdobená atika a štíty jsou orientovány na uliční průčelí.Průůčelí do Jindřišské ulice je pozdně rokoková fasáda, v přízemí jsou výkladce obchodů.

Václavské náměstí s přilehlými ulicemi (včetně Jindřišské) patří mezi nejvíce prestižní a lukrativní lokality v Praze, ať už jde o obchodní či kancelářské prostory. Nejlepší prodejní prostory jsou 4 jednotky na 1. nadzemním podlaží s přístupem přímo z veřejné komunikace a s výkladci orientovanými tamtéž. Jednotky mají výměru od 50 m2 do 500 m2. Doplňujícími prostory jsou další obchodní jednotky ve dvorním traktu o výměrách přibližně 50 m2.

Velikost podlahové plochy, dispozice, provozní nenáročnost a variabilia jsou výhodou kancelářských prostor, které jsou umístěny ve 2. a 3. nadzemním podlaží. Zvláště štuková výzdoba v místnostech historického Harrachova paláce tvoří neopakovatelnou atmosféru. Celková výměra kancelářských ploch je 1.600 m2.

Apartmánové bydlení v podkroví nabízí výhody bydlení v centru metropole s možností parkování ve dvoře. Podkroví nabídne k pronájmu od velikosti studia až po nadstadardní apartmán.

Mapa

O společnosti

Developerská společnost HERITAGE REAL ESTATES xxx patří mezi developery s portfoliem rezidenčních i komerčních objektů. HERITAGE se v současné době věnuje rozvoji 6 lokalit v centrech českých a moravských měst.

O společnosti

Proč s námi

  • Atraktivní lokality v centrech měst
  • Férové podmínky
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • ALOKA EUROPE www.alokaproperties.com