Nabízené prostory

Informace o budově

Nemovitost tvoří pozemek parcelní číslo 412 (1223 m2, zastavěná plocha a nádvoří) včetně na něm stojící stavby číslo popisné 286 v katastrálním území Opava-město, obci a okrese Opava. Nemovitost je evidována na listu vlastnictví pro katastrální úřad Opava-město.

Nemovitost se nachází na území města Opavy, které je největším městem okresu. Okres Opava je součástí Moravskoslezkého kraje nacházejícíc se na severovýchodě České republiky. Moravskoslezký kraj na severu hraničí s Polskem. Město leží asi 35 km od Ostravy. Opava leží na řece Opavě v úrodném údolí, ohraničeném na jihozápadě výběžky Nízkého Jeseníku, východně od města se rozkládá Poopavská nížina. Nemovitost se nachází v historickém centru města Opavy na Horním náměstí v místě, kde navazuje pší zóna s řadou maloobchodních provozoven, Veřejná doprava je v místě, v blízkosti je i placené parkoviště.

Nemovitost byla postavena v roce 1934, nachází se zde zejména maoobchodní prostory, dále pak bydlení, kanceláře, sklady, společné prostory a technické místnosti. V 1.pp stavby jsou sklady, 1.np má výrazně větší půdorysnou plochu než ostatní podlaží a jsou zde obchodní prostory společnosti BAŤA se zázemím. V 2.np jsou obchodní prostory, v 3.np, 4.np a 5.np jsou byty v posledním nadzemním podlaží se nacházejí kanceláře. Obochdní prostory jsou klimatizovány.Jedná se o atraktivní obchodní prostory.

Nemovitost je ve velmi dobrém stavu po částečné rekonstrukci provedené v roce 1997. Rekonstrukce zahrnovala opravu fasády, renovaci topení, nové radiátory, osazení pjlastových oken. V roce 2001 byla provedena estetizace prodejny, v roce 2003 následovala částečná přestavba zadního traktu a v roce 2013 proběhla sanace části obvodové stěny včetně základů a osazení nového výtahu.

Mapa

O společnosti

Developerská společnost HERITAGE REAL ESTATES xxx patří mezi developery s portfoliem rezidenčních i komerčních objektů. HERITAGE se v současné době věnuje rozvoji 6 lokalit v centrech českých a moravských měst.

O společnosti

Proč s námi

  • Atraktivní lokality v centrech měst
  • Férové podmínky
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • ALOKA EUROPE www.alokaproperties.com