Nabízené prostory

Informace o budově

Nemovitost se nachází v krajském městě Písku cca 110 kilometrů západně od Prahy v jihočeský region země. Písek je město ve stejnojmenném okrese v Jihočeském kraji, 44 km severozápadně od Českých Budějovic, na řece Otavě. Žije zde přibližně 31 tisíc obyvatel, je to třetí největší město kraje. Písek byl založen v roce 1243 a jeho historické jádro je městskou památkovou zónou.
Nemovitost se nachází v centru města na Velkém náměstí, hlavním náměstí ve městě. Nemovitost zaujímá prominentní pozici na náměstí, a těží ze značného počtu chodců. Dostupnost k předmětné nemovitosti je dobrá, nemovitost těží nejen ze své centrální polohy a viditelnosti, ale také umístěním na hlavním náměstí ve městě. V blízkosti objektu je k dispozici placené parkoviště.
Nemovitost byla postavena v roce 1935 a od té doby neprošla žádnou větší rekonstrukcí. Nemovitost se skládá ze suterénu, 1.NP ve kterém se nachází maloobchodní prodejna, ve 2.NP je nebytový prostor - kosmetický salon, ve 3. a 4.NP jsou bytové prostory.
nastavena
Sklepní prostor je v současné době využíván pro kotel a má také vedlejší skladovací prostory.

Mapa

O společnosti

Developerská společnost HERITAGE REAL ESTATES xxx patří mezi developery s portfoliem rezidenčních i komerčních objektů. HERITAGE se v současné době věnuje rozvoji 6 lokalit v centrech českých a moravských měst.

O společnosti

Proč s námi

  • Atraktivní lokality v centrech měst
  • Férové podmínky
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • ALOKA EUROPE www.alokaproperties.com