Nabízené prostory

Informace o budově

Nemovitost tvoří pozemek parcení číslo 528 (1013 m2, zastavěná plocha a nádvoří) včetně na něm stojící stavby číslo popisné 24, pozemek parcelní číslo 526/9 (37 m2, zastavěná plocha a nádvoří, společný dvůr) a pozemek parcelní číslo 529 (59 m2, ostatní plocha, ostatní komunikace) v katastrálním území Moravská Ostrava, obci Ostrava okrese Ostrava-město. Nemovitost je evidována na listu vlastnictví 687 pro katastrální úřad Moravská Ostrava.

Nemovitost se nachází v krajském městě Ostrava (Moravskoslezký kraj) v severovýchodní části České republiky. Ostrava má přibližně 302 tisíc obyvatel. Nemovitost se nachází v úplném centru města Ostravy na Masarykově náměstí. Masarykovo náměstí společně s třídou 28. října a dalšími komunikacemi je hlaví maloobchodním centrem města. Veřejná doprava je v místě, v blízkosti jsou taktéž placená parkoviště.

Polyfunkční stavby byla postavena v roce 1934. Rekonstrukce stavby byla provedena ve dvou etapách, v roce 2003 a následně v roce 2013. Rekonstrukce zahrnovala osazení nových plastových oken, úpravu rampy, úpravu výměníkové stanice, osazení nové vzduchotechniky a klimatizace, osazení nových radiátorů, nové výtahy.

Obchodní prostory na velmi frekventovaném místě se vstupem z Masarykova náměstí  jsou umístěny v prvním nadzemnním podlaží. Prodejní jednotka je obsazena společností BAŤA a má velikost 400 m2. Druhou jednotku tvoří pizzerie. Zbývající část budovy o plošné výměře 3.200 m2 je obsazena regionální kanceláří zdravotní pojišťovny.

Mapa

O společnosti

Developerská společnost HERITAGE REAL ESTATES xxx patří mezi developery s portfoliem rezidenčních i komerčních objektů. HERITAGE se v současné době věnuje rozvoji 6 lokalit v centrech českých a moravských měst.

O společnosti

Proč s námi

  • Atraktivní lokality v centrech měst
  • Férové podmínky
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • ALOKA EUROPE www.alokaproperties.com