Nabízené prostory

Informace o budově

Nemovitost se nachází na území krajského města Zlín.
Město se nachází v regionu jihovýchodní Moravy, na řece Dřevnici a má 77 000 stálých obyvatel.
Zlín se nachází přibližně 100 km východně od Brna, druhého největšího města České republiky.
Nemovitost se nachází ve vnitřní části centra města Zlína v ulici Dlouhá, která je jednou z hlavních magistrál, která vede přímo centrem města.
Dlouhá ulice se jeví jako součást obchodního centra města, s dalšími mezinárodními maloobchodníky sídlícími v této oblasti.
S ohledem na dostupnost je nemovitost dobře situována. Placené parkoviště je v okolí k dispozici. Přímo u předmětné nemovitosti se nachází parkový dům.Nemovitost představuje moderní multifunkční objekt se vzhledem obchodního domu. Nemovitost byla postavena v roce1980.
Budova je efektivně rozdělena do akceptovaných plošných seskupení, a to maloobchod (obchodní prostory), kancelář, sklad (plochy pro sklad), komunikace (chodby a vertikální komunikace), technická oblast (plochy pro závody a stroje) a nepronajímatelné plochy (ostatní plochy).Nemovitost je zasazena do 1.NP a čtyř nadzemních podlaží, kde 5.NP představuje pouze malá přístavba. 1.NP je s jistotou využíváno převážně jako hlavní prodejní plocha. V přízemí jsou umístěny i strojovny (např. výměníková místnost, el. distribuční místnost). K dispozici je také výdejní rampa umístěná v zadní části objektu. Přístup k výdejní rampě a zadní části pozemku je umožněn přes nádvoří sousední nemovitosti. V zadní části objektu je také možnost zaparkovat až cca 3 osobní auta.

Mapa

O společnosti

Developerská společnost HERITAGE REAL ESTATES xxx patří mezi developery s portfoliem rezidenčních i komerčních objektů. HERITAGE se v současné době věnuje rozvoji 6 lokalit v centrech českých a moravských měst.

O společnosti

Proč s námi

  • Atraktivní lokality v centrech měst
  • Férové podmínky
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • ALOKA EUROPE www.alokaproperties.com