Nabízené prostory

Informace o budově

Nemovitost se nachází na území krajského města Brna, 2. největšího města České republiky.
Město se nachází v Jihomoravském kraji a má cca 400 000 obyvatel. Brno leží 200 kilometrů jihovýchodně od Prahy.
Předmětná nemovitost se nachází v historickém centru města Brna, na spodním okraji ulice Česká, která se nachází přímo severně od náměstí Svobody.
Česká ulice spolu s náměstím Svobody a Masarykovou ulicí (na druhé straně hlavního náměstí) je uznávána jako hlavní hlavní třída v Brně.
S ohledem na dostupnost je nemovitost dobře situována tak, aby vyhovovala velkému pěšímu dosahu.
V okolí je vysoká občanská vybavenost, MHD, v bezprostřední blízkosti jezdí tramvaje. Placené parkoviště k dispozici v okolí, ulice Česká je definována jako pěší zóna.
Obecně tato lokalita představuje centrální obchodní centrum ve městě.
 
 
Nemovitost byla původně postavena v roce 1934 s pozdější rekonstrukcí v roce 2002.
Budova je efektivně rozdělena, jmenovitě maloobchod (obchodní prostory), kanceláře, sklady (prostory pro sklad atd.), komunikace (chodby a vertikální komunikace), technické plochy (plochy pro stroje a zařízení) a nepronajímatelné plochy (ostatní plochy). Nemovitost se nachází v suterénu, přízemí a pěti nadzemních podlažích, avšak ne všechna podlaží jsou využívána pro maloobchodní účely.
Suterén se nachází pod původním objektem a v současné době je využíván pro umístění otopného systému a pro obecné účely skladování.
Hlavní maloobchodní prvky nemovitosti se nacházejí v 1. NP a dále ve 2. a 3.NP a 5.NP. Ve 4.NP a 6.NP se nachází tělocvična jednoho nájemce.
Všechna podlaží jsou propojena schodištěm a dvěma výtahy.
 
 
 
 
 

 

 

Mapa

O společnosti

Developerská společnost HERITAGE REAL ESTATES xxx patří mezi developery s portfoliem rezidenčních i komerčních objektů. HERITAGE se v současné době věnuje rozvoji 6 lokalit v centrech českých a moravských měst.

O společnosti

Proč s námi

  • Atraktivní lokality v centrech měst
  • Férové podmínky
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • ALOKA EUROPE www.alokaproperties.com