Nabízené prostory

Informace o budově

Nemoitost tvoř pozemek parcelní číso 113 (168 m2, zastavěná pocha a nádvoří) včetně na něm stojící stavby číslo popisné 23 v katastrálním území, obci a okrese Liberec. Nemovitost je evidována na listu vlastnictví 2956 pro katastrální úřad Liberec.

Nemovitost se nachází v městě Liberci, které je páté největší město v České republice. Město Liberec se nachází v Liberecké kraji na severu České republiky. Liberec je 120 km od Prahy s velmi dobrou dostupností po rychostní komunikaci. Liberec má 102 tisíc obyvatel. Samotná nemovitost se nachází v historickém centru města na Soukenném náměstí, které představuje jedno ze dvou hlavních náměstí města (druhé je náměstí Dr. Edvarda Beneše). Budova je umístěna na rohu Pražské a Revoluční ulice a těží z vynikající viditelnosti. Pražská ulice je hlavní pěší zónou centra města a tudíž výborným prodejním místem. Veřejná doprava (autobusy a tramvaje) je v místě. Parkoviště je v bízkosti, parkování přímo u budovy není možné. V bezprostředním okolí objektu je nákupní centrum Forum a řada dalších obchodů, restaurací a kaváren.

Nemovitost je multifinkční stavba určená pro maloobchod s jedním podzemním a devíti nadzemními podlažími. Stavba byla postavena v roce 1932, celková rekonstrukce byla provedena v roce 1993 (během rekonstrukce zůstaly původné ve své podstatě pouze hlavní železobetonové prvky). Stavba je vybavena dvěma výtahy, jedním osobním a jedním nákladním výtahem. Stavba byla postavena jako velkokapacitní prodejna obuvi a tomuto účelu slouží dodnes. Horní patra jsou využitelná pro obchodní i kancelářské účely.

 

 

 

Mapa

Úsporná opatření na nemovitosti v Liberci

Projekt je spolufinancován Evropskou unií

Cílem projektu je realizace opatření vedoucí ke snížení energetické náročnosti budovy.

Evropská unie - Evropský fond pro regionální rozvoj OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Ministerstvo průmyslu a obchodu

O společnosti

Developerská společnost HERITAGE REAL ESTATES xxx patří mezi developery s portfoliem rezidenčních i komerčních objektů. HERITAGE se v současné době věnuje rozvoji 6 lokalit v centrech českých a moravských měst.

O společnosti

Proč s námi

  • Atraktivní lokality v centrech měst
  • Férové podmínky
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • ALOKA EUROPE www.alokaproperties.com