Nabízené prostory

Informace o budově

Nemovitost se nachází v krajském městě Prostějov cca 60 km severně od Brna, které je druhým největším městem České republiky. Prostějov je statutární město na Moravě v Olomouckém kraji, na západním okraji Hané, v severní části Hornomoravského úvalu, východně od Drahanské vrchoviny. Město se rozkládá ve výši 223 metrů nad mořem, na jeho okraji protékají říčky Hloučela a Romže. Žije zde přibližně 45 tisíc obyvatel a řadí se tak na druhé místo v Olomouckém kraji. Historické jádro města je od roku 1990 městskou památkovou zónou.
Nemovitost se nachází v historické části města centru Prostějova na ulici Dukelská brána, která je situována přímo na západ od náměstí T.G. Masaryka.
Dostupnost k předmětné nemovitosti je dobrá, nemovitost těží nejen ze své centrální polohy a viditelnosti, ale také umístěním na hlavní pěší zóně ve městě, umožňující vjezd aut z různých tras. V blízkosti objektu je k dispozici placené parkoviště.
Nemovitost byla postavena v roce 1938. Od té doby byla v roce 2003 kompletně zrekonstruována.Nemovitost se skládá ze suterénem, 1.NP kde se nachá nebytový prodejní prostor a dále dvěma nadzemními podlažími. Ve 2.NP jsou další nebytové prostory a ve 3.NP se nachází dvě bytové jednotky. Suterén je v současné době využíván jako sklad. Všechna podlaží včetně bytových jednotek jsou přístupná po centrálním schodišti. Schodiště je přístupné buď přes přízemní prodejnu, nebo po zavírací době, mohou nájemci využívat samostatně vchod, který vede do zadní části objektu. 

Mapa

O společnosti

Developerská společnost HERITAGE REAL ESTATES xxx patří mezi developery s portfoliem rezidenčních i komerčních objektů. HERITAGE se v současné době věnuje rozvoji 6 lokalit v centrech českých a moravských měst.

O společnosti

Proč s námi

  • Atraktivní lokality v centrech měst
  • Férové podmínky
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • ALOKA EUROPE www.alokaproperties.com