Nabízené prostory

Informace o budově

Nemovitost se nachází v Berouně, který je součástí Středočeského kraje, který se rozkládá prakticky uprostřed České republiky.
Beroun se nachází přibližně 30 km západně od Prahy. Žije zde necelých 21 000 obyvatel.
Beroun je umístěn v kopcovité krajině na rozhraní chráněných krajinných oblastí Českého krasu a Křivoklátska.
Spolu s jeho historickými památkami to z něj činí i významné východisko turistických cest.
Nemovitost zaujímá významné místo v rámci města, nachází se na křižovatce mezi Seydlovým náměstím a Husovým náměstím, v historickém centru města.
S ohledem na dostupnost je nemovitost dobře situována. Placené parkoviště k dispozici v blízkosti nemovitosti.
V bezprostředním okolí nemovitosti je řada obchodních jednotek jako např módní outlety, místní prodejci, kavárny, restaurace.
Nemovitost byla postavena v roce 1920. V budově se v 1.NP nachází obchodní prostory s příručním skladem a malým zázemím pro prodejnu,  ve 2.NP se nachází kadeřnický salon společně s kosmetickými službami, ve 3.nadzemní podlaží jsou kancelářské prostory a  v posledním 3.nadzemním podlaží se nachází bytová jednotka o velikosti 3+1. Všechna patra jsou jednotlivě přístupná přes centrální schodiště.
 
 

Mapa

O společnosti

Developerská společnost HERITAGE REAL ESTATES xxx patří mezi developery s portfoliem rezidenčních i komerčních objektů. HERITAGE se v současné době věnuje rozvoji 6 lokalit v centrech českých a moravských měst.

O společnosti

Proč s námi

  • Atraktivní lokality v centrech měst
  • Férové podmínky
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • ALOKA EUROPE www.alokaproperties.com