Nabízené prostory

Informace o budově

Nemovitost se nachází v centru města Znojma na Horním náměstí, druhé největší a nejvýznamnější náměstí po Masarykově náměstí.
Znojmo je moravské město v okrese Znojmo a obec s rozšířenou působností v Jihomoravském kraji na levém břehu řeky Dyje, 65 km jihozápadně od Brna a 83 km severozápadně od Vídně. Hranice s Rakouskem probíhá osm kilometrů od města. Na území města žije přibližně 34 tisíc obyvatel. Ve znojemské sídelní aglomeraci včetně přilehlých samostatných obcí žije přes 40 tisíc obyvatel. Je druhým největším městem Jihomoravského kraje a historickým centrem jihozápadní Moravy. Nemovitost byla postavena v roce 1935.
Nemovitost se nachází v rohu náměstí, na rohu Obrokové ulice a Horního náměstí. Okolní komerční prvky jsou tvořeny místními potravinami, módou a domácími obchodníky. Dostupnost k předmětné nemovitosti je dobrá, nemovitost těží nejen ze své centrální polohy a viditelnosti, ale také z umístění na Obrokové ulici, jedné z hlavních pěších obchodních lokalit v rámci města.
Přístup autem je možný z mnoha různých tras. Parkování na ulici je možné v blízkosti objektu.Budova je rozdělená na suterén ve kterém je umístěn kotel, v 1.NP maloobchodní prostory včetně skladových prostor, ve 2.NP se nachází taneční studio včetně zázemí, ve 3.NP je tělocvična a fotoateliér, v posledním 4.NP dvě bytové jednotky.
Všechna podlaží jsou jednotlivě přístupná přes schodiště umístěné u zadní/boční části nemovitosti, které umožňuje pronajmout každé patro samostatně. 

Mapa

O společnosti

Developerská společnost HERITAGE REAL ESTATES xxx patří mezi developery s portfoliem rezidenčních i komerčních objektů. HERITAGE se v současné době věnuje rozvoji 6 lokalit v centrech českých a moravských měst.

O společnosti

Proč s námi

  • Atraktivní lokality v centrech měst
  • Férové podmínky
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • ALOKA EUROPE www.alokaproperties.com