Nabízené prostory

Informace o budově

Nemovitost se nachází v krajském městě Mladá Boleslav cca 40 km severozápadně od Prahy ve středočeském kraji, s níž je spojena dálnicí D10.
Leží na levém břehu středního toku Jizery, na soutoku s říčkou Klenicí. Žije zde přibližně 45 tisíc obyvatel a je stavebně srostlá se sousedním malým městem Kosmonosy. Ve městě sídlí automobilka Škoda Auto. Počtem obyvatel je tak po Kladně druhým největším městem Středočeského kraje.
Nemovitost se nachází v historické části části města na Železné ulici, která se nachází v blízkosti hlavního náměstí zvaného Staroměstské náměstí. Parkování na ulici je možné v blízkosti objektu. Byla původně postavena v roce 1935 a od té doby nebyla žádná velká rekonstrukce. Skládá se ze suterénu, dále z 1.NP, které je využíváno pro nebytové účely a třech dalších nadzemních podlažích která jsou využívána jako bytové jednotky. 
Suterén a přízemí jsou propojeny nákladním výtahem s nosností 500 kg.

Mapa

O společnosti

Developerská společnost HERITAGE REAL ESTATES xxx patří mezi developery s portfoliem rezidenčních i komerčních objektů. HERITAGE se v současné době věnuje rozvoji 6 lokalit v centrech českých a moravských měst.

O společnosti

Proč s námi

  • Atraktivní lokality v centrech měst
  • Férové podmínky
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • ALOKA EUROPE www.alokaproperties.com