Nabízené prostory

Informace o budově

Nemovitost se nachází v krajském městě České Budějovice, v 7. největším městě České republiky.
České Budějovice jsou statutární město v okrese České Budějovice a správní a kulturní metropole Jihočeského kraje. Leží v Českobudějovické pánvi na soutoku řek Vltava a Malše.
Žije v nich přibližně 96 tisíc obyvatel, v aglomeraci pak kolem 170 tisíc obyvatel. Historické centrum bylo roku 1980 vyhlášeno městskou památkovou rezervací. 
Nemovitost se nachází v 7. největším městě České republiky. České Budějovice leží 145 kilometrů jižně od Prahy. Nemovitost se nachází v historickém centru města České Budějovice, v ulici Karla IV přímo jihozápadně od známého náměstí Přemysla Otakara (hlavního historického náměstí ve městě).
S ohledem na dostupnost je nemovitost dobře situována. Placené parkoviště je v okolí k dispozici, ale parkování přímo před objektem je omezené.
Nemovitost byla postavena v roce 1935, nachází se zde maloobchodní prostory společně se skladovými a zázemím pro prodejnu BAŤA - jediného nájemce této nemovistoti. Budova je efektivně rozdělena na skladové prostory v 1.PP, maloobchod (obchodní prostory) s příručním skladem v 1.NP a 2.NP a 3.NP, ve 4.NP zázemí prodejny.Jedná se o aktraktivní obchodní prostory.
 
 
 
 

Mapa

O společnosti

Developerská společnost HERITAGE REAL ESTATES xxx patří mezi developery s portfoliem rezidenčních i komerčních objektů. HERITAGE se v současné době věnuje rozvoji 6 lokalit v centrech českých a moravských měst.

O společnosti

Proč s námi

  • Atraktivní lokality v centrech měst
  • Férové podmínky
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • ALOKA EUROPE www.alokaproperties.com