Nabízené prostory

Informace o budově

Nemovitost se nachází v centru města Hodonína na ulici Národní třída, která se nachází severně od Masarykova náměstí a je uznána jako tzv. hlavní ulice města. 
Hodonín je město ve stejnojmenném okrese v Jihomoravském kraji. Hodonín leží na řece Moravě 60 km jihovýchodně od Brna při hranici Moravy se Slovenskem. Žije zde přibližně 24 tisíc obyvatel. Dostupnost k předmětné nemovitosti je dobrá, nemovitost těží nejen ze své centrální polohy a viditelnosti, ale také umístění na hlavní hlavní ulici ve městě s přiměřeným tokem chodců. Placené parkoviště je možné v blízkosti objektu, přímo před objektem.
Nemovitost byla postavena v roce 1937.
Nemovitost se nachází v suterénu, v 1.NP a dalších dvou nadzemních podlažích.
Sklepní prostory jsou velmi malé a v současné době nevyužívané. 1.NP je rozděleno na přední část, která je využívána jako hlavní prodejní plocha a zadní část určená pro skladové prostory prodejny. Dále jsou v zadní části pozemku prostory pro personál, zázemí prodejny a sociální zázemí. 2.NP může být využíváno jako obchodní nebo kancelářské prostory.ve 3.NP se nachází dvě bytové jednotky.
Všechna podlaží jsou propojena centrálním schodištěm a lze je tedy pronajmout samostatně.V úplné zadní části pozemku se nachází zásobovací dvůr. Dvůr je přístupný ze zadní části nemovitosti z ulice Sadová a nachází se zde také jedna garáž. 
 
            
 
 
 
 
 
 
 

 

Mapa

O společnosti

Developerská společnost HERITAGE REAL ESTATES xxx patří mezi developery s portfoliem rezidenčních i komerčních objektů. HERITAGE se v současné době věnuje rozvoji 6 lokalit v centrech českých a moravských měst.

O společnosti

Proč s námi

  • Atraktivní lokality v centrech měst
  • Férové podmínky
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • ALOKA EUROPE www.alokaproperties.com