Nabízené prostory

Informace o budově

Nemovitost se nachází v krajském městě Klatovy cca 130 kilometrů jihozápadně od
Prahy a přibližně 40 kilometrů jižně od Plzně. Žije zde přibližně 22 tisíc obyvatel, a je tak druhým největším městem v kraji. Město je někdy také nazývané „brána Šumavy“.
Nemovitost je dobře umístěna v historické části centra města na hlavním náměstí zvaném Náměstí Míru. Hlavní náměstí spolu s ulicí Kpt. Jaroše
a Křížová ulice jsou uznávány jako hlavní třída města. V okolí je občanská vybavenost, MHD
zajišťují autobusy, které jezdí v bezprostřední blízkosti nemovitosti. V blízkosti objektu je k dispozici placené parkoviště. 
Nemovitost tvoří komplex dvou původně samostatných nemovitostí, kde každá nemovitost je jiné velikosti a směřuje do jiné ulice. Větší (přední) je orientován na náměstí Míru, menší je směrem k ulici ČS Legií.
Oba objekty jsou v současné době propojeny.

Nemovitost byla postavena v roce 1939, nachází se zde zejména maloobchodní prostory, dále pak bydlení, kanceláře, sklady, společné prostory a technické místnosti.
V 1.PP přední části domu situované do náměstí je technické zázemí objektu společně se sklepy bytových jednotek, 1.NP je využíváno pro maloobchodní účely, 2.NP je využíváné jako pro maloobchodní prostory, kancelářské a skladové prostory.
Ve 3. a 4.NP se nachází bytové jednotky.
Suterénní část zadní nemovitosti slouží jako obecný sklad. Tady je rampa pro rozvoz zboží spojující suterén s 1.NP. Rozvoz zboží zajišťuje hlavní zadní brána objektu.


 

Mapa

O společnosti

Developerská společnost HERITAGE REAL ESTATES xxx patří mezi developery s portfoliem rezidenčních i komerčních objektů. HERITAGE se v současné době věnuje rozvoji 6 lokalit v centrech českých a moravských měst.

O společnosti

Proč s námi

  • Atraktivní lokality v centrech měst
  • Férové podmínky
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • ALOKA EUROPE www.alokaproperties.com