Nabízené prostory

Informace o budově

Nemovitost se nachází v Karlových Varech, největším městě Karlovarského kraje v České republice. Region je nachází se na západě kraje a hraničí s Německem. Město se nachází přibližně 130 km západně od Prahy, a má 50 000 stálých obyvatel. Karlovy Vary jsou krajské a statutární město v okrese Karlovy Vary v západních Čechách. Je zde rozvinut mj. sklářský a potravinářský průmysl.
Od roku 2021 je na seznamu Světového dědictví UNESCO v rámci položky Slavná lázeňská města Evropy.

Nemovitost se nachází na ulici Vřídelní, která je považována za hlavní historickou ulici v centru města. Nemovitost se nachází naproti říčce Teplá a zaujímá přední místo ve městě v těsné blízkosti hlavní turistická atrakce – ‚lázně‘. V okolí je k dispozici placené veřejné parkoviště, i když parkování přímo před objektem je omezené.
Nemovitost se skládá ze suterénu, 1.NP a dalších 6 nadzemních podlažích a byla postavena v roce 1935.
Budova je efektivně rozdělena do akceptovaných plošných seskupení, a to maloobchod (obchodní prostory), kancelář, sklad (plochy pro sklad). atd.), komunikace (chodby a vertikální komunikace), technická oblast a nepronajímatelné plochy (ostatní plochy). V současné době je suterén využíván pro umístění elektrokotle. Nemovitost těží z velkého proskleného průčelí, které je v současné době využíváno pro maloobchodní účely.
V rámci obchodního prostoru v přízemí je samostatné mezipatro, které je také využíváno pro maloobchodní účely a přístupné přes vnitřní rampu. 2. a 3.NP jsou v podstatě stejné jako přízemí a jsou využívány pro maloobchodní účely.
Ostatní patra jsou v současném stavu využívána jako skladové a kancelářské plochy.

 

Mapa

O společnosti

Developerská společnost HERITAGE REAL ESTATES xxx patří mezi developery s portfoliem rezidenčních i komerčních objektů. HERITAGE se v současné době věnuje rozvoji 6 lokalit v centrech českých a moravských měst.

O společnosti

Proč s námi

  • Atraktivní lokality v centrech měst
  • Férové podmínky
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • ALOKA EUROPE www.alokaproperties.com