Nabízené prostory

Informace o budově

Nemovitost se nachází v krajském městě Vsetín cca 125 km východně od Brna druhého největší město v České republice. Vsetín je město ve Zlínském kraji, okrese Vsetín, na Valašsku na řece Vsetínská Bečva, 27 km severovýchodně od Zlína a 60 km jihovýchodně od Olomouce.
Žije zde přibližně 25 tisíc obyvatel a je tak po Zlíně a Kroměříži třetím největším městem Zlínského kraje.
Nemovitost se nachází v centru města na Svárové ulici, hlavní obchodní třídě ve městě. Ulice vede na Dolní náměstí, hlavní náměstí ve městě.
Zdá se, že okolní komerční objekty jsou většinou tvořeny místními potravinami, módou a domácí obchodníci.
Dostupnost k předmětné nemovitosti je dobrá, nemovitost těží nejen ze své centrální polohy a viditelnosti, ale také umístěním na hlavní ulici ve městě na pěší zóně. V okolí objektu je k dispozici placené parkoviště.Nemovitost byla postavena v roce 1940. Nemovitost se nachází v suterénu, přízemí a dvou nadzemních podlažích, ne všechna podlaží jsou však využívána pro maloobchodní účely. Suterén je v současné době využíván jako sklad. 1.NP je využíváno jako hlavní obchodní plocha. K dispozici je dvůr, který je pronajat třetí osobě, provozovateli vietnamského obchodu s potravinami, který sipostavil na pozemku provizorní dřevěnou kůlnu jako skladiště.Všechna podlaží jsou přístupná centrálním schodištěm s vlastním vstupem z ulice.

 

Mapa

O společnosti

Developerská společnost HERITAGE REAL ESTATES xxx patří mezi developery s portfoliem rezidenčních i komerčních objektů. HERITAGE se v současné době věnuje rozvoji 6 lokalit v centrech českých a moravských měst.

O společnosti

Proč s námi

  • Atraktivní lokality v centrech měst
  • Férové podmínky
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • ALOKA EUROPE www.alokaproperties.com