Nabízené prostory

Informace o budově

Nemovitost se nachází v krajském městě Slaný přibližně 40 kilometrů severozápadně od Prahy ve středočeském regionu země. Ve městě a jeho částech žije přibližně 17 tisíc obyvatel. Částmi města jsou Slaný, Blahotice, Dolín, Kvíc, Kvíček, Lotouš, Netovice, Otruby, Trpoměchy a Želevčice.
Nemovitost se nachází v centru města Slaný, na rohu ulic Soukenická a Husova. Husova ulice jako pěší zóna je uznána jako hlavní ulice města. Pěší zóna vede na Masarykovo náměstí, hlavní náměstí ve městě. Nemovitost je dobře situována v rámci města z pohledu maloobchodu. Dostupnost k předmětné nemovitosti je dobrá, nemovitost je dobře situována také pro ubytování. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti, v blízkosti je placené parkoviště.Nemovitost byla postavena v roce 1915 a prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2006. Nemovitost je rozdělena na suterén, 1.NP a tři nadzemní podlaží, však ne všechna podlaží jsou využívána pro maloobchodní účely. Suterén je částečně využíván jako sklad a částečně jako technický prostor. První tři nadzemní podlaží jsou využívány jako nebytové prostory. Poslední 4.NP je využíváno jako nebytový prostor. Všechna podlaží jsou přístupná po stejném schodišti, budova má pro nájemníky další vedlejší vchod.

Mapa

O společnosti

Developerská společnost HERITAGE REAL ESTATES xxx patří mezi developery s portfoliem rezidenčních i komerčních objektů. HERITAGE se v současné době věnuje rozvoji 6 lokalit v centrech českých a moravských měst.

O společnosti

Proč s námi

  • Atraktivní lokality v centrech měst
  • Férové podmínky
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • ALOKA EUROPE www.alokaproperties.com